אודות קדומי פרפיום

חברה קדומי פרפיום הוקמה בשנת 2018. את קדומי פרפיום הקמנו מתוך חזון ברור: לאפשר לכל אדם ליצור תדמית ומוניטין באמצעות הניחוח המותאם במיוחד עבורו – ולמצב את עצמו בעולם באופן שיביא לידי ביטוי בצורה המדויקת ביותר את הסגנון שלו ואת עולמו הפנימי – תוך הקפדה על מחירים משתלמים. מהרגע שבו יצאנו לדרך, ליווינו אנשים רבים במסע הזה, אליו כעת אנו מזמינים גם אותך.
המסע אחר הבושם המושלם עבורך.
כיום החברה מעסיקה מספר רב של עובדים במחלקות השונות, שיספקו ללקוחותינו את חווית הקנייה המושלמת. ואנו גאים לשרת את לקוחותינו הרבים מרחבי הארץ.

הערכים שלנו

אנו מאמינים כי תחת יצירת רווחים וחדשנות עסקית, הלב הפועם של כל חברה מצליחה, זה המעניק לה חיות וייחודיות, הוא מערך הערכים שלאורו היא פועלת. לכן, כחלק אינטגרלי מן הפעילות העסקית הייחודית שלנו, אנו מקפידים במיוחד על:

איכות:

אנו מעמידים לרשותך את מותגי הבשמים המובילים בעולם. המגוון הרחב והיוקרתי מבטיח שיהיה ביכולתך להתאים בדיוק את הניחוח הנכון עבורך – זה שילווה אותך לאורך חלק ניכר מחייך.

מקצועיות:

אנו חיים את עולם הניחוח בכל נימי נפשנו ומציבים את איכות השירות, את היחס המקצועי ואת השירות האמין בראש סדר העדיפויות שלנו – ללא פשרות.

נוכחות:

בושם הוא הרבה מאשר אביזר אסתטי. ריח גורם למוחנו להפריש אנדורפינים ויכול להשפיע באופן ניכר על רגשותינו. הניחוחות של קדומי פרפיום ישרו עבורך את התחושה שברצונך ליצור.

תשוקה והנאה:

אנו אוהבים ניחוח בכל ליבנו ופועלים מתוך תשוקה עמוקה לעולם הריחות – ומתוך הנאה מושלמת מהתגובות של לקוחותינו. וכשהתשוקה פוגשת הנאה – עולים ניחוחות נפלאים!

יחס אישי:

אנו שמחים לשרת את כול לקוחותינו באווירה משפחתית אוהבת ולהקדיש את מיטב מאמצינו לדאוג לשביעות רצונכם דרך יחס אישי, שירות אמין מהיר ומקצועי עם אוזן קשבת וזמינות כל ימי השבוע לכל בקשה או פנייה ולדאוג לכם לחוויית הקנייה המושלמת כי האושר שלכם הוא הניצחון שלנו

קנייה נוחה ובטוחה:

אתר הקנייה kadomi-perfume.co.il נבנה בהשקעה מחשבה מרובה בכדי לספק חוויה קנייה ידידותית ונוחה. אתר קדומי פרפיום מוגן באמצעות פרוטוקול SSL לאבטחת המידע באינטרנט. כל העסקאות נערכות באמצעות ממשקים מאובטחים, תוך שמירה על פרטי הלקוח.

KP – קל יותר להיות נוכח

לבחירת הבושם המתאים לסגנון האישי שלך, כל שעליך לעשות הוא להזמין ממש כעת את הבושם המועדף עליך ישירות באתר מתוך מגוון המותגים היוקרתיים – ולבצע רכישה באמצעות ממשק נוח ומאובטח על ידי הוספת המוצר לעגלה ומעבר לקופה.

כיצד מתבצע תהליך הרכישה :

ביצוע ההזמנה באתר קדומי פרפיום מתאפשר כל ימי השבוע 24 שעות ביממה, בתום בחירת הפריט המבוקש, תועברו לסל הקנייה האישי שלכם , תבחרו אחת מהאופציות לשילוח המוצר ומיד לאחר ביצוע התשלום ישלחו לכתובת אשר מילאתם בעת ביצוע ההזמנה. זמן האספקה המקסימלי הוא עד 7 ימי עסקים

לשאלות, בירורים ושירות אנושי, נציגינו ממתינים לפנייתך:
מוקד ההזמנות: 052-852-8898
כתובת מייל: info@kadomi-perfume.co.il